Martin

Szklarska Poręba

Stok SKI & SUN Świeradów-Zdrój

Tym razem postanowiliśmy przedstawić Państwu Stok SKI & SUN Świeradów-Zdrój, który znajduje się jedynie 20 km od Szklarskiej Poręby.

Droga do Świeradowa z naszego Pensjonatu jest bardzo prosta. W razie problemów zawsze chętnie podpowiemy jak i którędy należy tam dojechać.

Gondole

Świeradów Zdrój Stok

Czym różni się Stok SKI & SUN Świeradów-Zdrój od nartostrad znajdujących się w Szklarskiej Porębie ?

Stok SKI & SUN Świeradów-Zdrój jest znacznie trudniejszą trasą od Puchatka (większe nachylenie stoku), dlatego musimy pamiętać o tym, że dla początkujących narciarzy może nie być  dobrym pomysłem.

W Świeradowie znajduje się jedna trasa o długości 2 171,10 metrów. Dużym atutem ośrodka SKI & SUN w Świeradowie jest nowoczesny wyciąg z gondolami, które są znacznie wygodniejsze od standardowych wyciągów. 8-osobowe gondole są  w stanie wywieźć w ciągu godziny 2400 osób, dzięki czemu nie trzeba czekać w długich kolejkach na ponowny wjazd.   W Świeradowie bardzo często dostępna jest  tzw.  opcja „Nocnej jazdy” – stok jest bardzo dobrze oświetlony, a widok z gondoli na miasto przepiękny. Wjazd i zjazd gondolą zajmuje ok. 20 minut.

Pod samym ośrodkiem SKI & SUN znajdziemy oczywiście wypożyczalnie zarówno sprzętu narciarskiego jak i snowboardowego, w których każdy znajdzie interesujący go sprzęt. Aby złapać chwile oddechu w przerwie pomiędzy zjazdami możemy się udać na coś ciepłego do znajdujących się przy stoku restauracji/barów.

Ośrodek SKI & SUN zapewnia także swoim klientom znajdujący się blisko stoku duży, darmowy parking (stan na początek roku 2017).

Będąc w Szklarskiej Porębie zapewne warto wybrać się na stok SKI & SUN w Świeradowie. Podobnie jak Ski Arena Szrenica zadowoli najbardziej wybrednych  miłośników białego szaleństwa.

Wszystkie informacje dotyczące SKI & SUN w Świeradowie znajdą Państwo na stronie skisun.pl.

(fot. źródło: skisun.pl)

Narty i Nocleg w Szklarskiej Porębie – Pensjonat Martin cz.1

Schronisko - Hala Szrenicka

Schronisko – Hala Szrenicka

Chcielibyśmy Państwu przybliżyć nartostrady w Szklarskiej Porębie, które znajdują się niedaleko naszego pensjonatu. Mowa oczywiście o SkiArena Szrenica – zespół nartostrad na stokach Szrenicy i Łabskiego Szczytu. Odległość pomiędzy naszym Pensjonatem, a stokiem to zaledwie 850 m (pieszo ok. 15 min/samochodem ok. 5 min).  Jeżeli ktoś nie dysponuje własnym sprzętem narciarskim czy snowboardowym w pobliżu znajduje się wiele wypożyczalni, w których znajdziemy interesujący nas sprzęt. U nas natomiast znajdziecie Państwo miejsce by go przechować i wysuszyć.

SudetyLift oferują kilka tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności dadzą wiele satysfakcji zarówno tym doświadczonym, jak i początkującym narciarzom. Dziś właśnie postaramy się przybliżyć trasy dla początkujących.

Continue reading

Szklarska Poręba: Kalendarz imprez – zima 2017 !

Prezentujemy rozkład imprez które odbędą się w Szklarskiej Porębie w sezonie zimowym 2016/2017.

kalendarz_zima_sz_p

Witamy na stronie Pensjonatu Martin w Szklarskiej Porębie!

logo

Witamy Państwa na stronie Pensjonatu Martin. W tym dziale będziemy informować o atrakcjach i nadchodzących wydarzeniach w Szklarskiej Porębie i okolicy. Będziemy również dzielić się z Państwem z tym co robimy i jakie zmiany wprowadzamy w Naszym Pensjonacie.

Pierwszy śnieg w Szklarskiej Porębie już spadł! Pozostaje więc czekać na rozpoczęcie zimowego sezonu.

Już od grudnia zapraszamy do Pensjonatu Martin !

© 2019 Martin

Theme by Anders NorenUp ↑